Poradnik

Poradnik w internecie

Zarabianie na grach

Napisane 21.12.2020 przez Aneta

Tagi: gry, porady, pieniądze,

Polecane: radomskidzwig.pl

Sposoby zarabiania pieniędzy na grach wideo


Dzięki dzisiejszym młodym mediom świat gier wideo szturmem podbił świat. Oczywiście granie to coś, co podbiło umysły i serca ludzi w każdym wieku. Centrum gier wideo stało się tak zaawansowane, że w połączeniu z Internetem stało się możliwe zarabianie pieniędzy.


Znajdziesz wiele opcji przesyłania strumieniowego na popularnych platformach, takich jak Twitch i YouTube. Istnieją również tysiące profesjonalnych turniejów gier, które zapewniają ogromne wypłaty. Są też gwiazdy i legendy gier.


Pytanie brzmi - czy możesz zarabiać na grach wideo? Odpowiedź brzmi: tak, możesz. Wiele opcji może pomóc Ci zarabiać na branży gier wideo, takich jak streaming, filmy z YouTube i wszystko inne w środku. Jeśli jesteś fanem gier i chcesz na tym zarobić, istnieje kilka sposobów na zarabianie pieniędzy na grach wideo.Utwórz stronę internetową poświęconą grom


Oczywiście stworzenie strony internetowej od podstaw nigdy nie jest łatwym zadaniem. Jednak witryna przeznaczona dla graczy i gier przyciąga najwięcej ruchu. Możesz przeglądać gry, takie jak Sonic Granie w gry wideo na stronie internetowej.


Gdy zdobędziesz grupę docelową, możesz nawet otrzymać darmowe gry lub innego rodzaju sponsorów. Oczywiście nie musisz z dnia na dzień stać się kolejnym Games Radar. Witryny takie jak te istnieją od lat i nie będziesz w stanie od razu z nimi konkurować.


Zaleca się zacząć od małej niszy, w której jesteś ekspertem. Na przykład uwielbiasz tytuły strategiczne; w związku z tym załóż witrynę internetową z grami wideo Lego, aby przeglądać takie tytuły. Powoli rozwijaj się w innych niszach.


Zostań oficerem ds. Zapewnienia jakości

Ożywianie gier wideo jest zadaniem programisty. Firmy zwykle spędzają tysiące godzin, aby zapewnić swoim klientom atrakcyjne tytuły. Jednak zanim gra zostanie uruchomiona, firmy polegają na zewnętrznych panelach testowych, aby wypróbować tytuły, zanim trafią na rynek.


Specjalista ds. Zapewnienia jakości będzie grał w gry wideo na najwyższym poziomie ustawień i zapewni wymagane informacje zwrotne. Informują również firmę / dewelopera, co działa, a co nie. Jeśli oficer nie ma nic do zgłoszenia, firma będzie wiedziała, że ​​produkt jest skończony i gotowy do wprowadzenia na rynek.Tester gier wideo

Podobnie jak oficer kontroli jakości, tester gier wideo polega na testowaniu aplikacji. Jednak te osoby są wewnętrznymi członkami firmy zajmującej się grami i grają w ostateczną wersję. Testerzy to uznani i odnoszący sukcesy gracze, którzy mają przyczółek w branży gier.


Średnio tester może zarobić ponad 70 000 USD rocznie. Zostanie testerem gier wideo może wydawać się zabawne, ale wymaga dużo pracy. Będziesz musiał siedzieć przed monitorem przez cały dzień i bawić się, nawet częściowo w nocy. Dodatkowo będziesz musiał zagrać w jedną grę co najmniej sto razy, aby wyszukać błędy lub problemy, zanim produkt będzie gotowy do premiery.Zostań streamerem YouTube

Jeśli lubisz grać w gry wideo, gdy się nudzisz, z pewnością możesz zostać profesjonalnym streamerem YouTube. Jeśli liczba subskrybentów Twojego kanału YouTube przekroczy określony limit, platforma do strumieniowego przesyłania wideo zacznie Ci płacić. Witryna jest również świetną opcją, jeśli chcesz dodać komentarz do gier, które są rozgrywane na żywo.


Na przykład PewDiePie jest obecnie jednym z najpopularniejszych streamerów. Przy ponad 100 milionach subskrybentów liczba wyświetleń jego filmu na YouTube może osiągnąć ponad 20 miliardów. Dzięki temu PewDiePie zarabia ponad 500 000 dolarów rocznie na przychodach z reklam na swoich filmach.Streamuj swoje gry jak Wasteland 3 na Twitchu

Twitch to kolejna popularna społeczność graczy, która została założona przez zapalonych graczy. Podobnie jak YouTube, Twitch umożliwia zarabianie na przesyłanych strumieniowo filmach. Kanały zarabiają na przychodach z reklam, transmitując na żywo swoje sesje gier.


Jest kilka wymagań, które musisz spełnić, jeśli chcesz zacząć zarabiać na Twitchu. Na szczęście te wymagania są dość łatwe. Gdy to zrobisz, możesz spodziewać się pieniędzy w ciągu miesiąca. Jednym z najpopularniejszych streamerów na Twitchu jest „Ninja”, który w 2018 roku zarobił ponad 10 miliardów dolarów. Będziesz mógł udostępnić wszystkim swoim widzom na Twitchu coś wyjątkowego, na przykład Wasteland 3.Możesz rozpocząć karierę jako twórca gier

Jeśli nie jesteś wielkim fanem transmisji na żywo w kanałach społecznościowych, możesz rozważyć rozpoczęcie kariery jako twórca gier. Jeśli kochasz programowanie tak samo jak gry, zarobisz przyzwoitą sumę w branży gier. Wiele firm zajmujących się grami wideo, takich jak Ubisoft i Blizzard, oferuje swoim twórcom gier średnie wynagrodzenie w wysokości 83 000 USD.


Jednak powinieneś również wiedzieć, że bycie twórcą gier ma swój udział w presji. Będziesz musiał włożyć długie godziny pracy, nawet w weekendy. Jeśli nie podoba Ci się pomysł pracy dla kogoś innego, możesz również założyć własną firmę.Rywalizuj w turniejach gier


Świat gier stał się dziś duży. Znajdziesz kilka turniejów odbywających się każdego miesiąca w tytułach takich jak Wasteland 3, Call of Duty, PubG i Fortnite. Od Japonii po Stany Zjednoczone, te turnieje odbywają się na całym świecie.


Na przykład 16-letni Kyle Giersdorf wygrał główną nagrodę w wysokości 3 milionów dolarów w turnieju Fortnite 2019, którego gospodarzem jest Epic Games. Granie Kyle'a było oglądane przez ponad 2 miliony ludzi na całym świecie. Rywalizacja w turniejach gier, takich jak Wasteland 3, to jeden z najlepszych sposobów zarabiania pieniędzy, grając w gry wideo, siedząc w domu.


Zarejestruj się w drużynie w eSports

eSport powoli staje się ogromną sprawą w świecie gier wideo online. Całkowity dochód z eSportu przekroczył w 2018 roku ponad 850 milionów dolarów. Jeśli kochasz gry, możesz zarejestrować się w drużynie eSports i brać udział w zawodach na całym świecie.


Średnio gracze eSports mogą zarobić około 3000 USD miesięcznie. Znajdziesz tu również regularne turnieje, w których odbywają się takie tytuły jak Fortnite, DOTA2, Counter-Strike itp. Sektor eSportów będzie się rozwijał dopiero w przyszłości.


Napisz jako profesjonalny dziennikarz gier wideo

Jeśli kochasz dziennikarstwo i gry, możesz pomyśleć o zostaniu dziennikarzem gier. Chociaż wynagrodzenie może nie być tak duże, może stać się Twoim pobocznym zajęciem, jeśli lubisz pisać raporty i masz również pasję do gier. Aby rozpocząć tę karierę, musisz mieć dyplom z dziennikarstwa.


Możesz jednak przesyłać swoje prace jako freelancer . Wystarczy dobra znajomość języka angielskiego i umiejętność zaangażowania czytelnika. Nie potrzebujesz też żadnej formalnej edukacji.Projektowanie gadżetów dla firm z branży gier

Jeśli szukasz koszulek do gier online, znajdziesz wiele wyników. Podobnie znajdziesz wszystkie rodzaje towarów związanych z grami. Niektóre popularne przykłady obejmują etui na telefony komórkowe, podkładki pod mysz, kubki do kawy itp.


Wiele witryn może pomóc w sprzedaży T-shirtów i innych towarów. Możesz także dołączyć do firmy zajmującej się grami, aby oficjalnie sprzedawać towary. Kto wie, firma może nawet wysłać grę lub dwie, jeśli jesteś świetny w swojej pracy.


Końcowe przemyślenia

Powyższe to tylko kilka sposobów, wśród wielu innych, na zarabianie pieniędzy, jeśli kochasz gry. Oczywiście może minąć trochę czasu, zanim przychody staną się stałe. Z tego samego powodu możesz wymyślić inne pomysły i zacząć je realizować. Pamiętaj jednak, że kluczem jest ciężka praca. Jeśli masz jakieś pytania, możesz je zostawić w sekcji komentarzy poniżej. Jeśli masz lepsze pomysły, podziel się nimi również!

Polecane: https://forceweb.pl/strony-biala-podlaska/

Polecane: Więcej

Spłacanie pożyczki

Jak skutecznie spłacić pożyczkę ratalnąW tych niepewnych czasach nagłe, nieuniknione wydatki lub katastrofy finansowe są koszmarem. Zamiast mieć zero opcji, pożyczki ratalne pomagają w utrzymaniu równowagi i pozwalają na dokonywanie płatności w czasie.Według Leap Credit pożyczki ratalne online to „konkretna kwo

Czytaj więcej...

Losowy

Zarabianie na grach

Sposoby zarabiania pieniędzy na grach wideoDzięki dzisiejszym młodym mediom świat gier wideo szturmem podbił świat. Oczywiście granie to coś, co podbiło umysły i serca ludzi w każdym wieku. Centrum gier wideo stało się tak zaawansowane, że w połączeniu z Internetem stało się możliwe zarabianie pieniędzy.Znajd

Czytaj więcej...